Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA BELGIJOS KARALYSTĖJE LIUKSEMBURGO DIDŽIAJAI HERCOGYSTEI IR ALŽYRO LIAUDIES DEMOKRATINEI RESPUBLIKAI

Adresas: 41-43 rue Belliard, B-1040 Brussels, BELGIUM

plačiau »

Tel. +32 2401 9895
Faksas +32 2401 9898
El. paštas

Lietuvos ambasadoje surengtas Edgaro Montvido kūrybos vakaras

Sukurta 2016.11.15 / Atnaujinta 2016.11.15 16:46
    Lietuvos ambasadoje surengtas Edgaro Montvido kūrybos vakaras

    Lapkričio 14 d. ambasadoje vyko ypatingas kultūrinis vakaras. Belgijos lietuvių bendruomenė turėjo išskirtinę galimybę paklausyti operos solisto Edgaro Montvido koncerto ir artimiau susipažinti su šio Lietuvos talento asmenybe.

    Po įžanginio ambasadoriaus Gedimino Varvuolio sveikinimo žodžio ir išreikštos padėkos, operos solistas gausiai susirinkusiai publikai atliko garsiausių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinius. Pilnai užpildytoje salėje neliko nei vieno abejingo Edgaro Montvido pasirodymui. Tuo tarpu pats atlikėjas prasitarė, kad spontaniškai surengtas koncertas lietuvių bendruomenei yra geriausias būdas atsisveikinti su Briuseliu, kuriame du mėnesius intensyviai koncertavo garsiojoje La Monnaie operoje.

    Po įspūdingo pasirodymo sekė nuoširdus pokalbis su Rasa Gražiene, kurio metu Edgaras Montvidas pasakojo apie savo karjeros pradžią, pasiekimus, lūkesčius ir ateities planus bei noriai atsakinėjo į publikos užduodamus klausimus. Vakarą užbaigė neformalus priėmimas, kurio metu lietuvių bendruomenės nariai galėjo asmeniškai pabendrauti su vienu didžiausių Lietuvos operos talentų. 

    Naujienlaiškio prenumerata