Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ambasadorė Irena Vaišvilaitė įteikė skiriamuosius raštus UNESCO Generalinei direktorei

Sukurta 2017.08.04 / Atnaujinta 2017.08.04 14:11
   Ambasadorė Irena Vaišvilaitė įteikė skiriamuosius raštus UNESCO Generalinei direktorei
   Ambasadorė Irena Vaišvilaitė įteikė skiriamuosius raštus UNESCO Generalinei direktorei

   Rugpjūčio 4 dieną Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovė, ambasadorė prie Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) Irena Vaišvilaitė, įteikė skiriamuosius raštus organizacijos Generalinei direktorei Irinai Bokovai.

   Ambasadorė  patvirtino Lietuvos įsipareigojimą nuosekliai dirbti UNESCO prioritetinėse srityse, tokiose kaip lyčių lygybė, ir priminė mūsų šalies tikslus  UNESCO Vykdomojoje taryboje, į kurią Lietuva jau trečią kartą  buvo išrinkta 2015-2019 m. kadencijai.

   I. Vaišvilaitė atkreipė Generalinės direktorės dėmesį į tai, kad dabartinis geopolitinis kontekstas reikalauja aktyvesnių tarptautinės bendruomenės pastangų užtikrinant žurnalistų saugumą ir  įveikiant su tuo susijusius iššūkius, pirmiausiai, kovojant su propaganda. Ambasadorė taip pat akcentavo UNESCO ekspertizės reikšmę sprendžiant su Lietuvos paveldo vertybėmis susijusius klausimus.

   Organizacijos Generalinė direktorė I. Bokova padėkojo Lietuvai už glaudų ir aktyvų bendradarbiavimą.

   I. Vaišvilaitė turi meno ir bažnyčios istorijos daktaro laipsnius. 2012-2017 m. ji buvo ambasadorė prie Šv. Sosto ir Maltos ordino. Ji turi kelias dešimtis metų akademinės patirties; taip pat buvo Vatikano radijo lietuviškų laidų redakcijos bendradarbė Romoje, Laisvosios Europos radijo Prahoje redaktorė, Prezidento V. Adamkaus vyriausioji patarėja.

   Nuotraukos: UNESCO/Christelle ALIX

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   35547231162_f4ed6408a5_k.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną susitiko su Audrey Azoulay, Prancūzijos kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, rinkiminės kampanijos vizito atvykusia į Lietuvą.

   Daugiašaliai santykiai »
   tomas_razmus-1655.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas birželio 23 dieną susitiko su ambasadoriumi Pham Sanh Chau, Vietnamo kandidatu į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusiu į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros.  

   Dvišaliai santykiai »
   _DSC0454.JPG

   Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas kovo 31 dieną susitiko su Vera El-Khoury Lacoeuilhe, Libano kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusia į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros.  

   Daugiašaliai santykiai »
   Journalism under fire (1).jpg

   UNESCO būstinėje Paryžiuje kovo 23 dieną vyko konferencija „Gaisras žurnalistikoje: mūsų laikų iššūkiai“, kurioje pasaulyje žinomi žurnalistai, leidėjai, mokslininkai ir ekspertai aptarė sudėtingą šių dienų žiniasklaidos situaciją, veikiamą technologinių, politinių ir ekonominių pokyčių.

   Atstovybių naujienos »
   _MG_7457.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 27 dieną Vilniuje susitiko su Ukrainos užsienio reikalų ministerijos ambasadoriumi Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO) klausimams Serhiy Reva, su kuriuo aptarė Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą UNESCO Vykdomojoje taryboje. 

   Daugiašaliai santykiai »
   _MG_6743.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 15 dieną susitiko su ambasadore Moushira Khattab, Egipto kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusia į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros. 

   Daugiašaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata