Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius lankėsi Ukrainos Poltavos ir Kremenčiuko miestuose

Sukurta 2019.03.18 / Atnaujinta 2019.03.18 11:43
  Viceministras D. Skusevičius lankėsi Ukrainos Poltavos ir Kremenčiuko miestuose

  Kovo 13-15 dienomis užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Ukrainos miestuose Poltavoje ir Kremenčiuke.

  Poltavoje viceministras atidarė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio verslo ir kultūros centrą, kurio tikslas – abipusio bendradarbiavimo skatinimas verslo ir kultūros srityse, dalyvavo pirmajame Poltavos ir Lietuvos verslo forume  „Ukraina-Lietuva: Europos Sąjungos patirtis”, susitiko su Poltavos miesto meru Oleksandru Šamota, jungtinių teritorinių bendruomenių atstovais, lankėsi Jaroslavo Mudryj Nacionalinio universiteto Poltavos teisės koledže, pabendravo su koledžo studentais ir atsakė į jų klausimus bei kvietė tęsti studijas Lietuvoje.

  Vizito metu viceministras taip pat lankėsi pagrindiniame Poltavos srities pramonės mieste Kremenčiuke. Vytauto Didžiojo informaciniame centre susitiko su Kremenčiuko miesto visuomenės šviesuoliais – aukštųjų mokyklų vadovais, studentais, miesto mokytojais, gydytojais, kariuomenės ir religinių bendrijų atstovais. Susitikime su Kremenčiuko miesto meru Vitalijumi Maleckiu pasidžiaugta Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo rezultatais verslo ir švietimo srityse bei išaugusiu Kremenčiuko žinomumu Lietuvoje. D. Skusevičius taip pat lankėsi miesto licėjuje Nr. 4, kuriame bendravo su moksleiviais, papasakojo apie Lietuvos kelią į ES ir NATO.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Ministro vizitas Kanadoje 006.jpg

  Liepos 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Kanados užsienio reikalų ministre Chrystia Freeland. Ministrai aptarė stiprėjančius dvišalius Lietuvos ir Kanados santykius, augantį šalių ekonominį bendradarbiavimą.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »

  Lietuva sveikina tarptautinės olandų vadovaujamos Jungtinės tyrimo komandos (JTK) išvadas ir birželio 20 dieną Nyderlandų prokuratūros pradėtą keturių įtariamųjų, tiesiogiai prisidėjusių prie Malaizijos oro linijų lėktuvo numušimo 2014 metų liepos 14 dieną virš laikinai okupuotos Ukrainos teritorijos, baudžiamąjį persekiojimą. 

  JT Saugumo Taryba » Kalbos, pareiškimai »
  Biblioteka1.jpg

  Birželio 5 dieną ambasadorius Marius Janukonis Kijevo Rusanivkos visuomeninėje erdvėje „Ocium 51“ atidarė projektą „Lietuviškos literatūros biblioteka“. Tai pirmoji Ukrainoje erdvė skaitytojams siūlanti lietuvių autorių kūrybą ir įvairias mokslinės bei grožinės literatūros knygas lietuvių kalba.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  Carnegie.jpg

  Gegužės 29 dieną Vašingtone, JAV, įsikūrusiame analitiniame „Carnegie Endowment for International Peace“ centre vyko diskusija skirta aptarti situacijai Ukrainoje po Volodymiro Zelenskio išrinkimo šalies prezidentu.

  Atstovybių naujienos »
  20190524 Skusevicius geguzes 3 minejimas.jpg

  Gegužės 22–24 dienomis užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius lankėsi Ukrainos sostinėje Kijeve, Ternopilio ir Lvovo miestuose.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_0993.JPG

  Gegužės 20 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Volodymiru Jacenkivskiu ir Kanados ambasados biuro Vilniuje vadove Beth Richardson, kurie ministrui įteikė kvietimą į liepos 2-4 dienomis Toronte, Kanadoje, vyksiančią Ukrainos reformų konferenciją.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata