Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi

Sukurta 2019.10.01 / Atnaujinta 2019.10.01 17:23
   Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi
   Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi

   Spalio 1 dieną viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi Hansu Brasku, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai.

   Susitikimo metu buvo pasidžiaugta glaudžiais dvišaliais santykiais bei tvirtais ekonominiais ryšiais – Danija yra septinta didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Viceministras su ambasadoriumi taip pat trumpai aptarė Astravo atominės elektrinės saugumo, energetinės nepriklausomybės, tvarios energetikos klausimus. Viceministras išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Danijos santykiai ir toliau sėkmingai vystysis, o ryšiai tarp žmonių stiprės.

   Ambasadorius Hansas Braskas, iki šiol atstovavęs Danijai Latvijoje, pareigose pakeitė 2015-2019 metais Lietuvoje pareigas ėjusį Daną E. Frederikseną.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

   Ministerijos naujienos » Naujienos »
   93344_3d26294d9f8ea6268a11b05e4b51aaad.png

   Informuojame, kad Danijos Vyriausybė nuo kovo 14 dienos vidurdienio, 13 valandos Lietuvos laiku, iki balandžio 13 dienos laikinai uždarė savo valstybės sienas. Skelbiama, kad į šalį bus įleidžiami tik nuolat gyvenantys, dirbantys ar turintys leidimą tiekti prekes ar paslaugas Danijoje, užsieniečiai.

   Daugiau informacijos  →

   Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »
   Sidelman-HC-Photo of candidate by LT art in residence-2.jpg

   Nuo nepriklausomybės atkūrimo laikų su Lietuva aktyviai bendraujanti danė Henny Sidelmann paskirta trečiąja Lietuvos garbės konsule Danijoje. H. Sidelmann pareigas eis Holstebro miestelyje Vakarų Jutlande su konsuline jurisdikcija šešiose centrines Danijos regiono savivaldybėse.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »