Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Vengriją nacionalinės dienos proga

Sukurta 2020.10.23 / Atnaujinta 2020.10.23 11:41
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Vengriją nacionalinės dienos proga

  Spalio 23 dieną ministras Linas Linkevičius nacionalinės dienos proga pasveikino Vengrijos užsienio reikalų ir prekybos ministrą Péterį Szijjártó.

  Ministras padėkojo Vengrijai už indėlį stiprinant Lietuvos ir regiono saugumą, pasidžiaugė gerais dvišaliais santykiais ir bendradarbiavimu Europos Sąjungoje, NATO bei kitose tarptautinėse organizacijose.

  Spalio 23 diena Vengrijoje yra skirta paminėti 1956 metais prasidėjusią Vengrijos revoliuciją ir 1989 metais, minint revoliucijos metines, parlamente paskelbtą Vengrijos Respubliką.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos atstovybėms Čekijoje, Kroatijoje, Moldovoje, Rumunijoje ir Vengrijoje konsulines funkcijas Lietuvos piliečiams atlikti pilna apimtimi.

  Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Kovo 4 dieną ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniu būdu kalbėjosi su Vengrijos užsienio reikalų ir prekybos ministru Péteriu Szijjártó.

  Dvišaliai santykiai »