Ambasadorius Gediminas Varvuolis dalyvavo Karališkosios Belgijos medicinos akademijoje surengtoje konferencijoje apie sveikatos politiką
Spalio 24 d. Karališkoje Belgijos medicinos akademijoje buvo surengta konferencija skirta sveikatos politikai aptarti. Konferencijoje dalyvavo Europos komisaras atsakingas už sveikatą ir maisto saugą Vytenis Andriukaitis, kuris savo kalboje ne tik pristatė pagrindines Europos sveikatos apsaugos politikos gaires, bet ir pasidalino savo įžvalgomis.
. Renginyje taip pat dalyvavo viena populiariausių Belgijos politikių, Sveikatos apsaugos ministrė Maggie de Block, kuri perskaitė pranešimą apie Belgijos sveikatos apsaugos aktualijas ir perpektyvas. Su renginio dalyviais Ambasadorius aptarė tolesnio dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas tarp Belgijos ir Lietuvos mokslo bei mokymo institucijų.