*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Vilniaus Vicemero delegacija viešėjo Lietuvos ambasadoje Belgijoje

Balandžio 20 d. Vilniaus Vicemeras G. Paluckas, Antakalnio poliklinikos direktorius E. Navickas
bei Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktorius N. Markevičius vizito Briuselyje metu susitiko su Ambasadoriumi G. Varvuoliu bei Valonijos-Briuselio federacijos atstovu Baltijos valstybėms Andre Villers.
Dviejų dienu vizito Briuselyje metu delegacija susipažins su Belgijos sveikatos apsaugos sistema ir e-sveikatos sprendimais, taikomais Belgijos sveikatos priežiūros įstaigose bei kompanijose.